Hatice GÜLER
19 Haziran 2020


     1994 Çanakkale Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik Bölümü mezunu olup, aynı yıl Sağlık Bakanlığı Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesinde göreve başladı. İstanbul Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Hemşirelik Bölümü  ön lisans, Atatürk Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Yüksekokulu Lisans , Ahmet Yesevi Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği Yüksek Lisans programlarını tamamladı.

     İstinye Devlet Hastanesi, Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü (İdari ve Mali İşler Şubesi),İstanbul Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi gibi çeşitli kurumlarda görev yaptı.

     Mart 2003 –Kasım 2012 tarihleri arasında Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesinde Başhemşire olarak, 2012 Kasım – 2017 Temmuz tarihleri arasında aynı hastanede Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü olarak görev yaptı. 01.12.2017 tarihinden itibaren Avcılar Murat Kölük Devlet hastanesinde Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü olarak görev yapmakta olup evli ve 1 çocuk annesidir.